RVC2010FT560K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RVC2010FT560K
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 560K OHM 1% 1/2W 2010
Podatkovni listi: RVC2010FT560K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RVC2010FT560K
Številka dela RVC2010FT560K Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 560K OHM 1% 1/2W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 737812 pcs Podatkovni list RVC2010FT560K.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija RVC Odpornost 560 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 560 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Thick Film Sestava Thick Film