RVC2010FT453K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RVC2010FT453K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RVC2010FT453K
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 453K OHM 1% 1/2W 2010
Podatkovni listi: 1.RVC2010FT453K.pdf2.RVC2010FT453K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RVC2010FT453K
Številka dela RVC2010FT453K Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 453K OHM 1% 1/2W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 641242 pcs Podatkovni list 1.RVC2010FT453K.pdf2.RVC2010FT453K.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija RVC Odpornost 453 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) Druga imena RVC 2010 453K 1% R