RSPF2FT10R0
pregled izdelka
Številka dela: RSPF2FT10R0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 10 OHM 2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSPF2FT10R0.pdf2.RSPF2FT10R0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSPF2FT10R0
Številka dela RSPF2FT10R0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 10 OHM 2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1032552 pcs Podatkovni list 1.RSPF2FT10R0.pdf2.RSPF2FT10R0.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient -200/ +350ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.157" Dia x 0.433" L (4.00mm x 11.00mm)
Serija RSPF Odpornost 10 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RSPF 2 10 1% R