RSPF2FA33K2
pregled izdelka
Številka dela: RSPF2FA33K2
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 33.2K OHM 2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSPF2FA33K2.pdf2.RSPF2FA33K2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSPF2FA33K2
Številka dela RSPF2FA33K2 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 33.2K OHM 2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1012640 pcs Podatkovni list 1.RSPF2FA33K2.pdf2.RSPF2FA33K2.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient -200/ +350ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.157" Dia x 0.433" L (4.00mm x 11.00mm)
Serija RSPF Odpornost 33.2 kOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena RSPF 2 33.2K 1% T