RSPF2FT100K
pregled izdelka
Številka dela: RSPF2FT100K
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 100K OHM 2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSPF2FT100K.pdf2.RSPF2FT100K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSPF2FT100K
Številka dela RSPF2FT100K Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 100K OHM 2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 975161 pcs Podatkovni list 1.RSPF2FT100K.pdf2.RSPF2FT100K.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient -200/ +350ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.157" Dia x 0.433" L (4.00mm x 11.00mm)
Serija RSPF Odpornost 100 kOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Stopnja napak -
natančen opis 100 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film