RSF3JB5R10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF3JB5R10 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSF3JB5R10
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 5.1 OHM 3W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSF3JB5R10.pdf2.RSF3JB5R10.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RSF3JB5R10
Številka dela RSF3JB5R10 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 5.1 OHM 3W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 699259 pcs Podatkovni list 1.RSF3JB5R10.pdf2.RSF3JB5R10.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm)
Serija RSF Odpornost 5.1 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RS 5 5.1 5% A
RS 5 5.1 5% A-ND
RS35.1JA
RS35.1JA-ND
RS55.15%A
RS55.15%A-ND
RS55.1JA
RS55.1JA-ND
delovna temperatura -55°C ~ 235°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Stopnja napak - natančen opis 5.1 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film