RSF3JB47K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF3JB47K0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSF3JB47K0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 47K OHM 3W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSF3JB47K0.pdf2.RSF3JB47K0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RSF3JB47K0
Številka dela RSF3JB47K0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 47K OHM 3W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 631858 pcs Podatkovni list 1.RSF3JB47K0.pdf2.RSF3JB47K0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm)
Serija RSF Odpornost 47 kOhms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RSF 3 47K 5% A
RSF 3 47K 5% A-ND