RSF3JB68K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF3JB68K0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSF3JB68K0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 68K OHM 3W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSF3JB68K0.pdf2.RSF3JB68K0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RSF3JB68K0
Številka dela RSF3JB68K0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 68K OHM 3W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 664382 pcs Podatkovni list 1.RSF3JB68K0.pdf2.RSF3JB68K0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm)
Serija RSF Odpornost 68 kOhms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RS 3 68K 5% A
RS 3 68K 5% A-ND
RS368K5%A
RS368K5%A-ND
RS368KJA
RS368KJA-ND
delovna temperatura -55°C ~ 235°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Stopnja napak - natančen opis 68 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film