RSF2FT44K2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2FT44K2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSF2FT44K2
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 44.2K OHM 2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSF2FT44K2.pdf2.RSF2FT44K2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RSF2FT44K2
Številka dela RSF2FT44K2 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 44.2K OHM 2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1084401 pcs Podatkovni list 1.RSF2FT44K2.pdf2.RSF2FT44K2.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Serija RSF Odpornost 44.2 kOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RS 2 44.2K 1% R
RS 2 44.2K 1% R-ND
RS244.2K1%R
RS244.2K1%R-ND
RS244.2KFR
RS244.2KFR-ND
RSF 2 44.2K 1% R
RSF 2 44.2K 1% R-ND