RSF2FT37R4
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2FT37R4 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSF2FT37R4
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 37.4 OHM 2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSF2FT37R4.pdf2.RSF2FT37R4.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RSF2FT37R4
Številka dela RSF2FT37R4 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 37.4 OHM 2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1039477 pcs Podatkovni list 1.RSF2FT37R4.pdf2.RSF2FT37R4.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Serija RSF Odpornost 37.4 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RS 2 37.4 1% R
RS 2 37.4 1% R-ND
RS237.41%R
RS237.41%R-ND
RS237.4FR
RS237.4FR-ND
RSF237.4FR
RSF237.4FR-ND
delovna temperatura -55°C ~ 235°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Stopnja napak - natančen opis 37.4 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film