RSF2FT40R2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2FT40R2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSF2FT40R2
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 40.2 OHM 2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSF2FT40R2.pdf2.RSF2FT40R2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RSF2FT40R2
Številka dela RSF2FT40R2 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 40.2 OHM 2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1207449 pcs Podatkovni list 1.RSF2FT40R2.pdf2.RSF2FT40R2.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Serija RSF Odpornost 40.2 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 235°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety Stopnja napak -
natančen opis 40.2 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film