RC1KB150K
pregled izdelka
Številka dela: RC1KB150K
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 150K OHM 1W 10% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RC1KB150K.pdf2.RC1KB150K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RC1KB150K
Številka dela RC1KB150K Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 150K OHM 1W 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5703 pcs Podatkovni list 1.RC1KB150K.pdf2.RC1KB150K.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.224" Dia x 0.563" L (5.70mm x 14.30mm)
Serija RC Odpornost 150 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RC 1 150K 10% A