RC1KB100R
pregled izdelka
Številka dela: RC1KB100R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 100 OHM 1W 10% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RC1KB100R.pdf2.RC1KB100R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RC1KB100R
Številka dela RC1KB100R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 100 OHM 1W 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5504 pcs Podatkovni list 1.RC1KB100R.pdf2.RC1KB100R.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.224" Dia x 0.563" L (5.70mm x 14.30mm)
Serija RC Odpornost 100 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RC 1 100 10% A