RC1KB1K30
pregled izdelka
Številka dela: RC1KB1K30
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 1.3K OHM 1W 10% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RC1KB1K30.pdf2.RC1KB1K30.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RC1KB1K30
Številka dela RC1KB1K30 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1.3K OHM 1W 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3849 pcs Podatkovni list 1.RC1KB1K30.pdf2.RC1KB1K30.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.224" Dia x 0.563" L (5.70mm x 14.30mm)
Serija RC Odpornost 1.3 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RC 1 1.3K 10% A