RC12KB470K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RC12KB470K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RC12KB470K
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 470K OHM 1/2W 10% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RC12KB470K.pdf2.RC12KB470K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RC12KB470K
Številka dela RC12KB470K Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 470K OHM 1/2W 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 861857 pcs Podatkovni list 1.RC12KB470K.pdf2.RC12KB470K.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm)
Serija RC Odpornost 470 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RC 1/2 470K 10% A