RC12KB430K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RC12KB430K
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 430K OHM 10% 1/2W AXIAL
Podatkovni listi: RC12KB430K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RC12KB430K
Številka dela RC12KB430K Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 430K OHM 10% 1/2W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1027476 pcs Podatkovni list RC12KB430K.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm)
Serija RC Odpornost 430 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Non-Inductive, Pulse Withstanding natančen opis 430 kOhms ±10% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive, Pulse Withstanding Carbon Composition