RC12KB3M90
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RC12KB3M90 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RC12KB3M90
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 3.9M OHM 1/2W 10% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RC12KB3M90.pdf2.RC12KB3M90.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RC12KB3M90
Številka dela RC12KB3M90 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 3.9M OHM 1/2W 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 751227 pcs Podatkovni list 1.RC12KB3M90.pdf2.RC12KB3M90.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm)
Serija RC Odpornost 3.9 MOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RC 1/2 3.9M 10% A