MPR5JB25L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MPR5JB25L0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPR5JB25L0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.025 OHM 5W 5% RADIAL
Podatkovni listi: 1.MPR5JB25L0.pdf2.MPR5JB25L0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MPR5JB25L0
Številka dela MPR5JB25L0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.025 OHM 5W 5% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 351170 pcs Podatkovni list 1.MPR5JB25L0.pdf2.MPR5JB25L0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±350ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.551" L x 0.197" W (14.00mm x 5.00mm)
Serija MPR Odpornost 25 mOhms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena MPR 5 0.025 5% B