MPR5JB20L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MPR5JB20L0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPR5JB20L0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.02 OHM 5W 5% RADIAL
Podatkovni listi: 1.MPR5JB20L0.pdf2.MPR5JB20L0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MPR5JB20L0
Številka dela MPR5JB20L0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.02 OHM 5W 5% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 139741 pcs Podatkovni list 1.MPR5JB20L0.pdf2.MPR5JB20L0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±350ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.551" L x 0.197" W (14.00mm x 5.00mm)
Serija MPR Odpornost 20 mOhms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena MPR 5 0.02 5% B