MPR5JB24L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPR5JB24L0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.024 OHM 5W 5% RADIAL
Podatkovni listi: MPR5JB24L0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MPR5JB24L0
Številka dela MPR5JB24L0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.024 OHM 5W 5% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 381807 pcs Podatkovni list MPR5JB24L0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±350ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.551" L x 0.197" W (14.00mm x 5.00mm)
Serija MPR Odpornost 24 mOhms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.748" (19.00mm)
Lastnosti Flame Proof, Safety Stopnja napak -
natančen opis 24 mOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Metal Film Sestava Metal Film