CB3JB12R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB3JB12R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CB3JB12R0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 12 OHM 3W 5% CERAMIC WW
Podatkovni listi: 1.CB3JB12R0.pdf2.CB3JB12R0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CB3JB12R0
Številka dela CB3JB12R0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 12 OHM 3W 5% CERAMIC WW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1174011 pcs Podatkovni list 1.CB3JB12R0.pdf2.CB3JB12R0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.315" Square x 0.866" L (8.00mm x 22.00mm)
Serija CB Odpornost 12 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena CB 3 12 5% B
CB3125%B
CB3125%B-ND
CB312JB
CB312JB-ND
delovna temperatura -55°C ~ 275°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 12 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound
Sestava Wirewound
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CB3JB100R
CB3JB100R
Proizvajalci: Stackpole Electronics, Inc.
Opis: RES 100 OHM 3W 5% CERAMIC WW
Na zalogi: 974422 pcs
Prenesi: CB3JB100R.pdf
RFQ
CB3F
CB3F
Proizvajalci: Conxall / Switchcraft
Opis: CONN PLUG FMALE 3POS SOLDER
Na zalogi: 12806 pcs
Prenesi: CB3F.pdf
RFQ
CB3JB130R
CB3JB130R
Opis: RES 130 OHM 3W 5% CERAMIC WW
Prenesi: CB3JB130R.pdf
CB3JB11R0
CB3JB11R0
Opis: RES 11 OHM 3W 5% CERAMIC WW
Prenesi: CB3JB11R0.pdf
CB37S
CB37S
Proizvajalci: Laird Technologies - Antennas
Opis: RF ANT 39MHZ WHIP STR NMO BASE