CB3JB100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB3JB100R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CB3JB100R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 100 OHM 3W 5% CERAMIC WW
Podatkovni listi: 1.CB3JB100R.pdf2.CB3JB100R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CB3JB100R
Številka dela CB3JB100R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 100 OHM 3W 5% CERAMIC WW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 974422 pcs Podatkovni list 1.CB3JB100R.pdf2.CB3JB100R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.315" Square x 0.866" L (8.00mm x 22.00mm)
Serija CB Odpornost 100 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena CB 3 100 5% B