CB3JB18R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB3JB18R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CB3JB18R0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 18 OHM 3W 5% CERAMIC WW
Podatkovni listi: 1.CB3JB18R0.pdf2.CB3JB18R0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CB3JB18R0
Številka dela CB3JB18R0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 18 OHM 3W 5% CERAMIC WW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 967756 pcs Podatkovni list 1.CB3JB18R0.pdf2.CB3JB18R0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.315" Square x 0.866" L (8.00mm x 22.00mm)
Serija CB Odpornost 18 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena CB 3 18 5% B
CB3185%B
CB3185%B-ND
CB318JB
CB318JB-ND
delovna temperatura -55°C ~ 275°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 18 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound