PQ12RA11J00H
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
PQ12RA11J00H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PQ12RA11J00H
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 12V 1A TO220-4
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije PQ12RA11J00H
Številka dela PQ12RA11J00H Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis IC REG LINEAR 12V 1A TO220-4 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3030 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 12V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 35V
Paket naprave za dobavitelja TO-220-4 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-4 PSRR 55dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 425-2284-5 delovna temperatura -20°C ~ 80°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 1A TO-220-4 Trenutni - Quiescent (Iq) 8mA
Trenutni - izhod 1A Nadzorne funkcije Enable
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PQ12RD11
PQ12RD11
Proizvajalci: Sharp Microelectronics
Opis: IC REG LINEAR 12V 1A TO220-4
Na zalogi: 6025 pcs
Prenesi: PQ12RD11.pdf
RFQ
PQ12DZ51J00H
PQ12DZ51J00H
Opis: IC REG LINEAR 12V 500MA SC63
Na zalogi: 4937 pcs
Prenesi: PQ12DZ51J00H.pdf
RFQ
PQ12RA1
PQ12RA1
Prenesi: PQ12RA1.pdf
PQ12DZ51
PQ12DZ51
Prenesi: PQ12DZ51.pdf
PQ12RA11
PQ12RA11