PQ12DZ51
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
Sharp Microelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PQ12DZ51
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 12V 500MA SC63
Podatkovni listi: PQ12DZ51.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije PQ12DZ51
Številka dela PQ12DZ51 Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis IC REG LINEAR 12V 500MA SC63 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6219 pcs Podatkovni list PQ12DZ51.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.5V @ 300mA Voltage - Output (Min / Fixed) 12V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 24V
Paket naprave za dobavitelja SC-63 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab) PSRR 60dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 425-1625-5 delovna temperatura -20°C ~ 80°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 500mA SC-63 Trenutni - Quiescent (Iq) 10mA
Trenutni - izhod 500mA Nadzorne funkcije Enable
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PQ12DZ1U
PQ12DZ1U
Proizvajalci: Sharp Microelectronics
Opis: IC REG LINEAR 12V 1A SC63
Na zalogi: 4160 pcs
Prenesi: PQ12DZ1U.pdf
RFQ
PQ120RDA2SZH
PQ120RDA2SZH
Opis: IC REG LINEAR 12V 2A TO220-4
Na zalogi: 6697 pcs
Prenesi:
RFQ
PQ12DZ51J00H
PQ12DZ51J00H
Opis: IC REG LINEAR 12V 500MA SC63