PQ12RD08
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
Sharp Microelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PQ12RD08
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 12V 800MA TO220-4
Podatkovni listi: PQ12RD08.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije PQ12RD08
Številka dela PQ12RD08 Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis IC REG LINEAR 12V 800MA TO220-4 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 2886 pcs Podatkovni list PQ12RD08.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.5V @ 500mA Voltage - Output (Min / Fixed) 12V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 20V
Paket naprave za dobavitelja TO-220-4 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-4 PSRR 55dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 425-1628-5 delovna temperatura -20°C ~ 80°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 800mA TO-220-4 Trenutni - Quiescent (Iq) 10mA
Trenutni - izhod 800mA Nadzorne funkcije Enable