PC3SD12YTZAF
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
Sharp Microelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PC3SD12YTZAF
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka OPTOISOLATOR 5KV TRIAC 6DIP
Podatkovni listi: PC3SD12YTZAF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PC3SD12YTZAF
Številka dela PC3SD12YTZAF Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis OPTOISOLATOR 5KV TRIAC 6DIP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6811 pcs Podatkovni list PC3SD12YTZAF.pdf
Nič križanja No Stanje napetosti - izklop 600V
Napetost - izolacija 5000Vrms Napetost - naprej (Vf) (Typ) 1.2V
Vklopite čas 50µs (Max) Paket naprave za dobavitelja 6-DIP
Statična dV / dt (min) 1kV/µs Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer 6-DIP (0.300", 7.62mm)
Vrsta izhoda Triac delovna temperatura -30°C ~ 100°C
Število kanalov 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis Optoisolator Triac Output 5000Vrms 1 Channel 6-DIP Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 100mA
Tok - LED sprožilec (Ift) (maks.) 10mA Tok - držite (Ih) 3.5mA
Tok - DC naprej (če) (maks.) 50mA Odobritve CSA, UR, VDE