PC3SD12NTZA
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
PC3SD12NTZA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PC3SD12NTZA
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka OPTOISOLATOR 5KV TRIAC 6DIP
Podatkovni listi: PC3SD12NTZA.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije PC3SD12NTZA
Številka dela PC3SD12NTZA Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis OPTOISOLATOR 5KV TRIAC 6DIP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5237 pcs Podatkovni list PC3SD12NTZA.pdf
Nič križanja No Stanje napetosti - izklop 600V
Napetost - izolacija 5000Vrms Napetost - naprej (Vf) (Typ) 1.2V
Vklopite čas 50µs (Max) Paket naprave za dobavitelja 6-DIP
Statična dV / dt (min) 1kV/µs Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer 6-DIP (0.300", 7.62mm), 5 Leads
Vrsta izhoda Triac Druga imena 425-1366-5
delovna temperatura -30°C ~ 100°C Število kanalov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 100mA Tok - LED sprožilec (Ift) (maks.) 10mA
Tok - držite (Ih) 3.5mA Tok - DC naprej (če) (maks.) 50mA