PC3SD12NXZA
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
PC3SD12NXZA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PC3SD12NXZA
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka OPTOISOLATOR 5KV TRIAC 6SMD
Podatkovni listi: PC3SD12NXZA.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije PC3SD12NXZA
Številka dela PC3SD12NXZA Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis OPTOISOLATOR 5KV TRIAC 6SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6016 pcs Podatkovni list PC3SD12NXZA.pdf
Nič križanja No Stanje napetosti - izklop 600V
Napetost - izolacija 5000Vrms Napetost - naprej (Vf) (Typ) 1.2V
Vklopite čas 50µs (Max) Paket naprave za dobavitelja 6-SMD
Statična dV / dt (min) 1kV/µs Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer 6-SMD
Vrsta izhoda Triac Druga imena 425-1367-5
delovna temperatura -30°C ~ 100°C Število kanalov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 100mA Tok - LED sprožilec (Ift) (maks.) 10mA
Tok - držite (Ih) 3.5mA Tok - DC naprej (če) (maks.) 50mA