LQ104V1DG51
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
Sharp Microelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LQ104V1DG51
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka LCD TFT 10.4" 640X480 VGA
Podatkovni listi: LQ104V1DG51.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije LQ104V1DG51
Številka dela LQ104V1DG51 Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis LCD TFT 10.4" 640X480 VGA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6522 pcs Podatkovni list LQ104V1DG51.pdf
Ogled območja 211.20mm W x 158.40mm H Zaslon na dotik -
Serija - Druga imena 425-2470
Vmesnik Parallel, 18-Bit (RGB) Grafična barva Red, Green, Blue (RGB)
Dot Size - Dot Pixels 640 x 480 (VGA)
Dot Pitch 0.33mm W x 0.33mm H Vrsta zaslona TFT - Color
Način prikaza Transmissive Diagonalna velikost zaslona 10.4" (264.16mm)
natančen opis Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 18-Bit (RGB) 10.4" (264.16mm) 640 x 480 (VGA) Osvetlitev ozadja CCFL