LQ104S1DG2C
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
Sharp Microelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LQ104S1DG2C
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka LCD TFT 10.4" 800X600 SVGA
Podatkovni listi:
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 319 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 319 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LQ104S1DG2C
Številka dela LQ104S1DG2C Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis LCD TFT 10.4" 800X600 SVGA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 319 pcs Podatkovni list
Ogled območja 211.20mm W x 158.40mm H Zaslon na dotik -
Serija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik Parallel, 18-Bit (RGB)
Grafična barva Red, Green, Blue (RGB) Dot Size -
Dot Pixels 800 x 600 (SVGA) Dot Pitch 0.26mm W x 0.26mm H
Vrsta zaslona TFT - Color Način prikaza Transmissive
Diagonalna velikost zaslona 10.4" (264.16mm) natančen opis Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 18-Bit (RGB) 10.4" (264.16mm) 800 x 600 (SVGA)