LQ104S1DG21
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
LQ104S1DG21 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LQ104S1DG21
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka LCD TFT 10.4" 800X600 SVGA
Podatkovni listi: LQ104S1DG21.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije LQ104S1DG21
Številka dela LQ104S1DG21 Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis LCD TFT 10.4" 800X600 SVGA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4624 pcs Podatkovni list LQ104S1DG21.pdf
Ogled območja 211.20mm W x 158.40mm H Zaslon na dotik -
Serija - Druga imena 425-2472
Vmesnik Parallel, 18-Bit (RGB) Grafična barva Red, Green, Blue (RGB)
Dot Size - Dot Pixels 800 x 600 (SVGA)
Dot Pitch 0.26mm W x 0.26mm H Vrsta zaslona TFT - Color
Način prikaza Transmissive Diagonalna velikost zaslona 10.4" (264.16mm)
natančen opis Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 18-Bit (RGB) 10.4" (264.16mm) 800 x 600 (SVGA) Osvetlitev ozadja CCFL