VNH2SP30-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VNH2SP30-E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VNH2SP30-E
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC MOTOR DRIVER PAR 30MULTIPWRSO
Podatkovni listi: VNH2SP30-E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
435 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VNH2SP30-E
Številka dela VNH2SP30-E Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC MOTOR DRIVER PAR 30MULTIPWRSO Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12911 pcs Podatkovni list VNH2SP30-E.pdf
Napetost - oskrba 5.5 V ~ 16 V Napetost - obremenitev 5.5 V ~ 16 V
Tehnologija Power MOSFET Paket naprave za dobavitelja MultiPowerSO-30
Korak Ločljivost - Serija STripFET™, VIPower™
Pakiranje Tube Paket / primer 30-MPSO, MultiPowerSO
Izhodna konfiguracija Half Bridge (2) Druga imena 497-4500-5
VNH2SP30
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tip motorja - stopnica - Tip motorja - AC, DC Brushed DC
Vmesnik PWM Funkcija Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage
natančen opis Motor Driver Power MOSFET PWM MultiPowerSO-30 Trenutni - izhod 30A