VNH5180A-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VNH5180A-E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VNH5180A-E
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC MOTOR DRIVER PAR 36POWERSSO
Podatkovni listi: VNH5180A-E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1225 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VNH5180A-E
Številka dela VNH5180A-E Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC MOTOR DRIVER PAR 36POWERSSO Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 58134 pcs Podatkovni list VNH5180A-E.pdf
Napetost - oskrba 5.5 V ~ 18 V Napetost - obremenitev 5.5 V ~ 18 V
Tehnologija Power MOSFET Paket naprave za dobavitelja PowerSSO-36
Korak Ločljivost - Serija ECOPACK®, VIPower™
Pakiranje Tube Paket / primer 36-BFSOP (0.295", 7.50mm Width) Exposed Pad
Izhodna konfiguracija Half Bridge (2) delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Tip motorja - stopnica -
Tip motorja - AC, DC Brushed DC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik Parallel, PWM
Trenutni - izhod 8A Številka osnovnega dela VNH5180A