VNH5180ATR-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VNH5180ATR-E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VNH5180ATR-E
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC MOTOR DRIVER PAR 36POWERSSO
Podatkovni listi: VNH5180ATR-E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VNH5180ATR-E
Številka dela VNH5180ATR-E Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC MOTOR DRIVER PAR 36POWERSSO Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 43673 pcs Podatkovni list VNH5180ATR-E.pdf
Napetost - oskrba 5.5 V ~ 18 V Napetost - obremenitev 5.5 V ~ 18 V
Tehnologija Power MOSFET Paket naprave za dobavitelja PowerSSO-36
Korak Ločljivost - Serija ECOPACK®, VIPower™
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 36-BFSOP (0.295", 7.50mm Width) Exposed Pad
Izhodna konfiguracija Half Bridge (2) Druga imena 497-13075-2
VNH5180ATR-E-ND
VNH5180ATRE
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tip motorja - stopnica - Tip motorja - AC, DC Brushed DC
Vmesnik Parallel, PWM Funkcija Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage
natančen opis Motor Driver Power MOSFET Parallel, PWM PowerSSO-36 Trenutni - izhod 8A