VNB10N07
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VNB10N07 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VNB10N07
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET POWER 70V 10A D2PAK
Podatkovni listi: VNB10N07.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VNB10N07
Številka dela VNB10N07 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET POWER 70V 10A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 67624 pcs Podatkovni list VNB10N07.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) Not Required Napetost - obremenitev 55V (Max)
Tip stikala General Purpose Paket naprave za dobavitelja D2PAK
Serija OMNIFET™, VIPower™ Rds On (Typ) 100 mOhm (Max)
Razmerje - Vhod: Izhod 1:1 Pakiranje Tube
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Vrsta izhoda N-Channel
Izhodna konfiguracija Low Side delovna temperatura -
Število izhodov 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik On/Off
Vrsta vnosa Non-Inverting Lastnosti -
Zaščita napak Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage Tok - izhod (maks.) 7A
Številka osnovnega dela VN*10N
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
VNB14N04
VNB14N04
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: MOSFET POWER 42V 14A D2PAK
Na zalogi: 78764 pcs
Prenesi: VNB14N04.pdf
RFQ
VNB10N07TR-E
VNB10N07TR-E
Opis: MOSFET OMNI N-CH 70V 10A D2PAK
Na zalogi: 67147 pcs
Prenesi: VNB10N07TR-E.pdf
RFQ
VNB14N04TR-E
VNB14N04TR-E
Opis: MOSFET OMNI N-CH 42V 14A D2PAK
Prenesi: VNB14N04TR-E.pdf
VNB10N0713TR
VNB10N0713TR