VNB10N07-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VNB10N07-E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VNB10N07-E
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET OMNI N-CH 70V 10A D2PAK
Podatkovni listi: VNB10N07-E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VNB10N07-E
Številka dela VNB10N07-E Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET OMNI N-CH 70V 10A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 72333 pcs Podatkovni list VNB10N07-E.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) Not Required Napetost - obremenitev 55V (Max)
Tip stikala General Purpose Paket naprave za dobavitelja D2PAK
Serija OMNIFET™, VIPower™ Rds On (Typ) 100 mOhm (Max)
Razmerje - Vhod: Izhod 1:1 Pakiranje Tube
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Vrsta izhoda N-Channel
Izhodna konfiguracija Low Side delovna temperatura -
Število izhodov 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik On/Off
Vrsta vnosa Non-Inverting Lastnosti -
Zaščita napak Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage Tok - izhod (maks.) 7A