VN7140ASTR-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VN7140ASTR-E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VN7140ASTR-E
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC DVR HIGH-SIDE 1CH 8SOIC
Podatkovni listi: VN7140ASTR-E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VN7140ASTR-E
Številka dela VN7140ASTR-E Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC DVR HIGH-SIDE 1CH 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 75769 pcs Podatkovni list VN7140ASTR-E.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) Not Required Napetost - obremenitev 4 V ~ 28 V
Tip stikala General Purpose Paket naprave za dobavitelja 8-SO
Serija VIPower™ Rds On (Typ) 140 mOhm
Razmerje - Vhod: Izhod 1:1 Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Vrsta izhoda N-Channel
Izhodna konfiguracija High Side Druga imena 497-14302-1
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) Število izhodov 1
Vmesnik On/Off Vrsta vnosa Non-Inverting
Tok - izhod (maks.) 8A