VN7140AS12TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VN7140AS12TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka AUDIO & BODY
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VN7140AS12TR
Številka dela VN7140AS12TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis AUDIO & BODY Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 135405 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 4 V ~ 28 V Napetost - obremenitev -
Tip stikala General Purpose Paket naprave za dobavitelja 8-SO
Serija Automotive, AEC-Q100 Rds On (Typ) 140 mOhm
Razmerje - Vhod: Izhod 1:1 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Vrsta izhoda N-Channel
Izhodna konfiguracija High Side delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ)
Število izhodov 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Vmesnik On/Off Vrsta vnosa Non-Inverting
Tok - izhod (maks.) 8A