VN7140AS-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VN7140AS-E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VN7140AS-E
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC DVR HIGH-SIDE 1CH 8SOIC
Podatkovni listi: VN7140AS-E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VN7140AS-E
Številka dela VN7140AS-E Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC DVR HIGH-SIDE 1CH 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 167990 pcs Podatkovni list VN7140AS-E.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) Not Required Napetost - obremenitev 4 V ~ 28 V
Tip stikala General Purpose Paket naprave za dobavitelja 8-SO
Serija VIPower™ Rds On (Typ) 140 mOhm
Razmerje - Vhod: Izhod 1:1 Pakiranje Tube
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Vrsta izhoda N-Channel
Izhodna konfiguracija High Side delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ)
Število izhodov 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik On/Off
Vrsta vnosa Non-Inverting Lastnosti Auto Restart, Status Flag
Zaščita napak Current Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature, Over Voltage, UVLO Tok - izhod (maks.) 8A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
VN750
VN750
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: IC DRIVER HI SIDE 6A PENTAWATT