TS820-700T
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
TS820-700T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TS820-700T
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka SCR 8A 20MA 700V TO-220AB
Podatkovni listi: TS820-700T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TS820-700T
Številka dela TS820-700T Proizvajalec STMicroelectronics
Opis SCR 8A 20MA 700V TO-220AB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 195529 pcs Podatkovni list TS820-700T.pdf
Napetost - Vklopljeno stanje (Vtm) (Max) 1.6V Stanje napetosti - izklop 700V
Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 800mV Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija - Tip SCR Sensitive Gate
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-3
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
natančen opis SCR 700V 8A Sensitive Gate Through Hole TO-220AB Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 8A
Tok - stanje (On (AV)) (Max) 5A Tok - stanje izklopa (maks.) 5µA
Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 70A, 73A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 5mA