TS820-600FP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
TS820-600FP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TS820-600FP
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka SCR 600V 8A TO220FPAB
Podatkovni listi: TS820-600FP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TS820-600FP
Številka dela TS820-600FP Proizvajalec STMicroelectronics
Opis SCR 600V 8A TO220FPAB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 60900 pcs Podatkovni list TS820-600FP.pdf
Napetost - Vklopljeno stanje (Vtm) (Max) 1.6V Stanje napetosti - izklop 600V
Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 800mV Paket naprave za dobavitelja TO-220FPAB
Serija - Tip SCR Sensitive Gate
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-3 Full Pack
Druga imena 497-12380
497-12380-ND
TS820600FP
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis SCR 600V 8A Sensitive Gate Through Hole TO-220FPAB
Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 8A Tok - stanje (On (AV)) (Max) 5A
Tok - stanje izklopa (maks.) 5µA Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 70A, 73A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 5mA Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 200µA