TS820-600B-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
TS820-600B-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TS820-600B-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka SCR 8A 600V DPAK
Podatkovni listi: TS820-600B-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TS820-600B-TR
Številka dela TS820-600B-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis SCR 8A 600V DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 90358 pcs Podatkovni list TS820-600B-TR.pdf
Napetost - Vklopljeno stanje (Vtm) (Max) 1.6V Stanje napetosti - izklop 600V
Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 800mV Paket naprave za dobavitelja DPAK
Serija - Tip SCR Sensitive Gate
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Druga imena 497-5234-6 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis SCR 600V 8A Sensitive Gate Surface Mount DPAK
Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 8A Tok - stanje (On (AV)) (Max) 5A
Tok - stanje izklopa (maks.) 5µA Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 70A, 73A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 5mA Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 200µA
Številka osnovnega dela TS820
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TS80C51RD2-VIE
TS80C51RD2-VIE
Proizvajalci: Micrel / Microchip Technology
Opis: IC MCU 8BIT ROMLESS 44VQFP
Na zalogi: 5650 pcs
Prenesi: TS80C51RD2-VIE.pdf
RFQ
TS820-600B
TS820-600B
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: SCR 8A 20MA 600V DPAK