T2550-12G
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
T2550-12G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T2550-12G
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRIAC ALTERNISTOR 1.2KV D2PAK
Podatkovni listi: 1.T2550-12G.pdf2.T2550-12G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T2550-12G
Številka dela T2550-12G Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRIAC ALTERNISTOR 1.2KV D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17144 pcs Podatkovni list 1.T2550-12G.pdf2.T2550-12G.pdf
Stanje napetosti - izklop 1.2kV Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V
Tip Triac Alternistor - Snubberless Paket naprave za dobavitelja D2PAK
Serija Snubberless™ Pakiranje Tube
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena 497-14584-5
T2550-12G-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
natančen opis TRIAC Alternistor - Snubberless 1.2kV 25A Surface Mount D2PAK Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 25A
Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 240A, 252A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 60mA
Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 50mA Konfiguracija Single