T2535-600G
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
T2535-600G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T2535-600G
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRIAC ALTERNISTOR 600V 25A D2PAK
Podatkovni listi: T2535-600G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T2535-600G
Številka dela T2535-600G Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRIAC ALTERNISTOR 600V 25A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 29396 pcs Podatkovni list T2535-600G.pdf
Stanje napetosti - izklop 600V Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V
Tip Triac Alternistor - Snubberless Paket naprave za dobavitelja D2PAK
Serija Snubberless™ Pakiranje Tube
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena 497-6751-5
T2535-600G-ND
T2535600G
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
natančen opis TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 25A Surface Mount D2PAK Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 25A
Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 250A, 260A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 80mA
Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 35mA Konfiguracija Single
Številka osnovnega dela T25*
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
T2535-600G-TR
T2535-600G-TR
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: TRIAC ALTERNISTOR 600V 25A D2PAK