T2550-12T
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
T2550-12T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T2550-12T
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRIAC ALTERNISTOR 1.2KV TO220AB
Podatkovni listi: 1.T2550-12T.pdf2.T2550-12T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T2550-12T
Številka dela T2550-12T Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRIAC ALTERNISTOR 1.2KV TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20482 pcs Podatkovni list 1.T2550-12T.pdf2.T2550-12T.pdf
Stanje napetosti - izklop 1.2kV Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V
Tip Triac Alternistor - Snubberless Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija Snubberless™ Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena 497-14585-5
T2550-12T-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Tip montaže Through Hole
natančen opis TRIAC Alternistor - Snubberless 1.2kV 25A Through Hole TO-220AB Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 25A
Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 240A, 252A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 60mA
Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 50mA Konfiguracija Single