STY60NM60
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STY60NM60 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STY60NM60
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 600V 60A MAX247
Podatkovni listi: STY60NM60.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STY60NM60
Številka dela STY60NM60 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 600V 60A MAX247 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7114 pcs Podatkovni list STY60NM60.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja MAX247™
Serija MDmesh™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 55 mOhm @ 30A, 10V
Odmik moči (maks.) 560W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 Druga imena 497-3268-5
delovna temperatura 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 7300pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 266nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 600V
natančen opis N-Channel 600V 60A (Tc) 560W (Tc) Through Hole MAX247™ Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 60A (Tc)