STY140NS10
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STY140NS10 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STY140NS10
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 100V 140A MAX247
Podatkovni listi: STY140NS10.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STY140NS10
Številka dela STY140NS10 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 100V 140A MAX247 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5431 pcs Podatkovni list STY140NS10.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja MAX247™
Serija MESH OVERLAY™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 11 mOhm @ 70A, 10V
Odmik moči (maks.) 450W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 Druga imena 497-3267-5
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 12600pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 600nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 100V
natančen opis N-Channel 100V 140A (Tc) 450W (Tc) Through Hole MAX247™ Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 140A (Tc)