STY139N65M5
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STY139N65M5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STY139N65M5
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 650V 130A MAX247
Podatkovni listi: STY139N65M5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STY139N65M5
Številka dela STY139N65M5 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 650V 130A MAX247 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3400 pcs Podatkovni list STY139N65M5.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja MAX247™
Serija MDmesh™ V Rds On (Max) @ Id, Vgs 17 mOhm @ 65A, 10V
Odmik moči (maks.) 625W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 Druga imena 497-13043-5
delovna temperatura 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 15600pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 363nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 650V
natančen opis N-Channel 650V 130A (Tc) 625W (Tc) Through Hole MAX247™ Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 130A (Tc)