STY100NM60N
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STY100NM60N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STY100NM60N
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N CH 600V 98A MAX247
Podatkovni listi: STY100NM60N.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STY100NM60N
Številka dela STY100NM60N Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N CH 600V 98A MAX247 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3675 pcs Podatkovni list STY100NM60N.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) 25V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja MAX247™
Serija MDmesh™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 29 mOhm @ 49A, 10V
Odmik moči (maks.) 625W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 Druga imena 497-13289-5
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 9600pF @ 50V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 330nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 600V
natančen opis N-Channel 600V 98A (Tc) 625W (Tc) Through Hole MAX247™ Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 98A (Tc)